OFICIÁLNÍ ZASTOUPENÍ značky Dr. Jekill & Mr. Hyde


V případě jakéhokoliv dotazu, zejména požadavky na kalkulaci a dostupnost pro jednotlivé modely motocyků, použijte prosíme níže uvedený emailový či telefonický kontakt. Pracujeme na výhradně osobní bázi a přístupu. Každý dotaz vyřídíme obratem individuálně.

Děkujeme za pochopení!

 

 

Elektronicky regulovatelné výfukové systémy

S EVROPSKOU HOMOLOGACÍ!

 

Dopřejte si konečně tu nejvyšší kvalitu zvuku i vzhledu!

Špičkový systém el. regulovatelných výfukových systémů které Vám poskytnou maximální komfort při cestování a zároveň Vás zbaví strachu z přísných norem, které jsou zejména v zahraničí striktně kontrolovány.

 

Netvoříme hluk ale ZVUK

 

Systém J&H propustí hluboký dunivý zvuk Vašeho motocyklu. V případě dvouválcových vysokoobjemových motocyklů je toto nejdůležitější součást charakteru Vašeho stroje – to co dělá motor motorem. U velkých chopperů je to pak legendární dunění a „bublání“.

 

To vše s naším systémem získáte pouhým stisknutím tlačítka za jedinou vteřinu! Opětovným stiskem tlačítka pak získáte zpět zcela utlumenou verzi Vašich výfuků, splňující všechny normy – a v neposlední řadě na dlouhých cestách uleví Vaší unavené hlavě a uším.

 

Skutečná regulace – možnost několika poloh „přivření“. Výfuky je možno pootevřít na různé úrovně, čímž získáte pokaždé zcela jiný a originální zvuk i hlasitost jen podle Vašeho přání. Vaše laděné výfuky si poprvé v životě budete moci ladit sami a přímo za jízdy!

 

Dodáváme výfuky pro kompletní sortiment motocyklů značek HARLEY-DAVIDSON, INDIAN, VICTORY, BMW řady R, KTM, Suzuki Intruder 1800 a Honda Goldwing.

 

 

OFICIÁLNÍ ZASTOUPENÍ značky Dr. Jekill & Mr. Hyde

RAIL s.r.o.

Ing. Martin Šrámek

tel +420 725 003 110

email sramek@jekillandhyde.cz

 


akční produkty


cena: 0,0 Kč
detail produktu »

partneři


Máte zájem stát se partnerem našeho webu? Kontaktujte nás!